0 800 301 555

Заряд бадьорості цілий місяць від KLO та British Auto Club!

Заряд бадьорості цілий місяць від KLO та British Auto Club!

British auto club та KLO дарують унікальну Кавову картку.

Ця «магічна» картка додасть Вам бадьорості зранку, втамує спрагу вдень або ж заспокоїть ввечері.

Безкоштовно. Кожного дня. Цілий місяць!

Спільна акційна кавова картка від KLO та british auto club дозволяє всім членам Британського Авто Клубу щоденно на власний розсуд та смак пити будь-який напій на всіх АЗК мережі KLO.

Еспрессо або американо, лате або капучіно, какао або чай! 30 днів – це тепер не просто місяць, а ще й 30 філіжанок смачної кави або ароматного чаю! Безкоштовно!

Отримати цей місяць насолоди, бадьорості та комфорту дуже просто. Оформіть клубну картку у british auto club та отримайте кавову картку від KLO, залишивши коротку заявку на britishautoclub.com.ua або подзвонивши за номером 0 800 3000 10 (всі дзвінки по Україні - безкоштовно).

Окрім кавової картки всі клієнти KLO, які стали членами Клубу, також отримають дисконтні сертифікати KLO зі значними знижками на пальне (до 3 грн./л) та Каталог смачних подарунків і знижок від інших партнерів Клубу (загальний розмір знижок – понад 2000 грн.)

Заправляйте себе і свій автомобіль на КLO цілий місяць з вигодами від british auto club! Свій автомобіль - якісним пальним з гарними знижками, а себе – безкоштовними смачними напоями!

Всі деталі Акції: на сайті britishautoclub.com.ua або за номером телефону 0 800 3000 10 (всі дзвінки по Україні - безкоштовно).

 

Повернутися до всіх акцій
Зв'язатися з нами